• Teknikat profesionale Teknikat profesionale

  Teknikat profesionale

  Të mbështetur nga vite përvojë zhvillimi, ne prodhojmë një gamë të plotë të makinerive të prodhimit të motorëve.
 • Me eksperiencë Me eksperiencë

  Me eksperiencë

  Ne kemi aftësi super-fuqi në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e makinave të ndryshme specifike sipas kërkesave të klientit.
 • Shërbim profesional Shërbim profesional

  Shërbim profesional

  Ne kemi integruar R&D, prodhimin, shitjet dhe shërbimin pas shitjes në një tërësi.

Dongguan Delong Automation Co., Ltd.

Një prodhim profesional i dredha-dredha motorike në industrinë e prodhimit të motorëve, prodhim i kompleteve speciale të kompletuara të pajisjeve CNC dhe ofrimit të pajisjeve, makinerive elektronike dhe pajisjeve periferike të stampimit të ofruesve të shërbimeve cilësore të prodhimit.

Mëso më shumë

JEMI GJITHË BOTËN

Dongguan Delong Automation Co., Ltd. ndodhet në qytetin Dongguan të provincës Guangzhou, Kinë.Kompania zë një sipërfaqe prej mbi 1000 metra katrorë, është një prodhim profesional i dredha-dredha motorike në industrinë e prodhimit të motorëve, duke prodhuar komplete speciale të kompletuara të pajisjeve CNC dhe ofron pajisje, makineri elektronike dhe pajisje periferike stampuese të ofruesve të shërbimeve cilësore të prodhimit.

Asfalt_Harta_Uzinës_2 Dongguan Delong
 • E themeluar në E themeluar në

  2011

  E themeluar në
 • Zë Zonë Zë Zonë

  1000

  Zë Zonë
 • Vite përvojë në industri Vite përvojë në industri

  36

  Vite përvojë në industri
 • Linjat e prodhimit të produkteve profesionale Linjat e prodhimit të produkteve profesionale

  9+

  Linjat e prodhimit të produkteve profesionale

PSE NA ZGJODHET NE?

Ne kemi integruar R&D, prodhimin, shitjet dhe shërbimin pas shitjes në një tërësi.

 • 1

  profesionale Ekipi i RD

 • 2

  Cilësi strikte Procesi i kontrollit

 • 3

  profesionale Ekipi i shitjeve

Ekipi profesional i RD

Departamenti ynë i R&D përbën 50% të të gjithë kompanisë.

Procesi i rreptë i kontrollit të cilësisë

Ne ndjekim rreptësisht standardin ISo9001 për të standardizuar punëtoritë dhe produktet Sigurohuni që norma jonë jo-funksionale të kontrollohet brenda 1%.

Ekipi profesional i shitjeve

Ne kemi një proces të rreptë për t'i trajnuar ata, le të sillen në mënyrë profesionale, profesionale përballë klientëve dhe të ofrojnë zgjidhje për klientët.

 • instalimi instalimi

  Ekipi profesional i RD

 • ekipi-1 ekipi-1

  Procesi i rreptë i kontrollit të cilësisë

 • certifikatë certifikatë

  Ekipi profesional i shitjeve